Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 10/1995 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle / Ankara
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle / Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 9047 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1998 Километража Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се