Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Шпанија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2347 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2303 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
нови вибро набивач DYNAPAC DR6X нови вибро набивач DYNAPAC DR6X
2
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Вибро набивач
Година 2022 Километража 2350 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
нови вибро плоча DYNAPAC DFP9
1
Контактирајте го продавачот
1.550 €
Вибро плоча
Година 2022 Километража 1550 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
нови мини валјак за асфалт DYNAPAC CC1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 1216 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 787 м/ч Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 10387 м/ч Сила
Шпанија, Galicia
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2000 Километража 6000 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 6429 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1992 Километража 3650 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4386 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
комбиниран валјак DYNAPAC CA301D комбиниран валјак DYNAPAC CA301D комбиниран валјак DYNAPAC CA301D
3
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбиниран валјак
Година Километража Сила
Шпанија, Cordoba
нови вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA5500D нови вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA5500D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Utrera
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA 252D
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 2475 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
нови вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA 2500D
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 492 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
валјак за асфалт DYNAPAC CC 800
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2156 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
асфалт павер гасеничар DYNAPAC SD 2500C
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 1443 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се