Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DYNAPAC од Романија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5,05 € RON 25 RON
Компактор
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
5,05 € RON 25 RON
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила 142 kW
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 12/2008 Километража 2530 м/ч Сила 80 кс
Романија, Galati
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 350 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2010-01-01 Километража 4719 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 4700 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 6900 м/ч Сила 130 кс
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 950 м/ч Сила 23 kW
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се