Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Полска

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

59 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.570 € PLN 115.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 06/2009 Километража 5900 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
22.010 € PLN 99.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 06/2008 Километража 7400 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
25.570 € PLN 115.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 06/2008 Километража 4700 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
22.010 € PLN 99.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 06/2008 Километража 10300 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 7340 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
46.690 € PLN 210.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 3981 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
58.920 € PLN 265.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 569 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 48.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1166 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2009 Километража 5932 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 9947 м/ч Сила
Полска, Trzebiatow
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.339 € PLN 42.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража 1567 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
33.350 € PLN 150.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 11560 м/ч Сила
Полска, Świecie
асфалт павер гасеничар DYNAPAC SD 2500 C
1
Контактирајте го продавачот
88.700 € PLN 399.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 4494 м/ч Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 4776 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 7446 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2004 Километража 2123 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
32.240 € PLN 145.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 1838 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
44.250 € PLN 199.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 3680 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 2630 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 3760 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
40.000 € PLN 179.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 5304 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 2110 м/ч Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1997 Километража 681 м/ч Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2007 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се