Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 6916 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 123 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 6930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
валјак со гуми DYNAPAC CP271 валјак со гуми DYNAPAC CP271
2
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.210 €
Валјак со гуми
Година 2009 Километража 4738 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
валјак со гуми DYNAPAC CP271 валјак со гуми DYNAPAC CP271
2
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.470 €
Валјак со гуми
Година 2007 Километража 14738 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 235 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
75.710 € GBP 65.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
81.530 € GBP 70.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се