Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Норвешка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 1900 Километража Сила
Норвешка, Sandnes
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4058 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 2997 м/ч Сила
Норвешка, Lier
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2000 Километража 6127 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1993 Километража 2069 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 5538 м/ч Сила
Норвешка, Lier
Контактирајте го продавачот
16.100 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 1300 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража 20 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се