Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа : Градежни машини DYNAPAC од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2010 Километража 4800 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Компактор
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1600 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1996 Километража 9872 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се