Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Кина

Резултати од пребарување: 358 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

358 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.290 €
Компактор
Година 03/2017 Километража 390 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Вибрационен валјак за земја
Година 02/2017 Километража 720 м/ч Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Вибрационен валјак за земја
Година 04/2017 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.670 €
Валјак за асфалт
Година 02/2018 Километража 1566 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Валјак за асфалт
Година 01/2018 Километража 1520 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.430 US$ EUR ≈ 10.850 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 2
Година 2014 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.810 €
Вибрационен валјак за земја
Година 02/2018 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 4
Година 05/2013 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Вибрационен валјак за земја
Година 02/2017 Километража 1610 м/ч Сила
Кина
валјак за асфалт DYNAPAC CA30D валјак за асфалт DYNAPAC CA30D валјак за асфалт DYNAPAC CA30D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.390 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 11/2016 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA25D вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA25D вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA25D
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.810 €
Вибрационен валјак за земја
Година 03/2017 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.810 €
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2018 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.390 €
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2015 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.810 €
Вибрационен валјак за земја
Година 01/2015 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 02/2015 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.290 €
Вибрационен валјак за земја
Година 03/2017 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Вибрационен валјак за земја
Година 02/2017 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 13.100 €
Вибрационен валјак за земја
Година 08/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 13.100 €
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 05/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.400 US$ EUR ≈ 10.820 €
Компактор
Евро Euro 2
Година 2013 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 358 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се