Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Италија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

43 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража 5336 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
валјак за асфалт DYNAPAC CC21 валјак за асфалт DYNAPAC CC21 валјак за асфалт DYNAPAC CC21
3
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Валјак за асфалт
Година 1990 Километража 4613 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 7753 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 7025 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 1994 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 2834 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2009 Километража 6800 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1991 Километража 2999 м/ч Сила
Италија, Rosignano Marittimo Li
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 947 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража 315 м/ч Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Година 2021 Километража Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 6572 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 3135 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година Километража 2496 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 2987 м/ч Сила
Италија, Roma
асфалт павер со тркала DYNAPAC F121W-4W
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 06/2005 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Валјак со гуми
Година 2004 Километража 2200 м/ч Сила
Италија, Roma
мини валјак за асфалт DYNAPAC CC232HF мини валјак за асфалт DYNAPAC CC232HF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2004 Километража 6627 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 6470 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1332 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 5087 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража 4930 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 2443 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се