Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Холандија

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

81 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 01/2008 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Venlo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 3101 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 7045 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 3043 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 3022 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2003-01-01 Километража 9520 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1995-01-01 Километража 72 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 4737 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Машина за ивичници
Година 2005 Километража 6432 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 4259 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 3623 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2003-01-01 Километража 14288 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2020-01-01 Километража 34 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2020-01-01 Километража 72 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2019-01-01 Километража 152 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2021-01-01 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2019-01-01 Километража 18 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur