Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Европа

Резултати од пребарување: 335 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

335 огласа: Градежни машини DYNAPAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 2037 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2113 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 3430 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1636 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1234 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 890 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 7900 м/ч Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
55.820 € PLN 250.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 27700 м/ч Сила
Полска, Żnin
валјак за асфалт DYNAPAC CC21 валјак за асфалт DYNAPAC CC21 валјак за асфалт DYNAPAC CC21
3
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Валјак за асфалт
Година 1990 Километража 4613 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2014 Километража 4642 м/ч Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража 8100 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 7753 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 6300 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година Километража Сила
Шведска, Linköping
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 1540 м/ч Сила
Бугарија, SOFIA
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA 252D
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 2475 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
асфалт павер гасеничар DYNAPAC SD 2500C
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 1443 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
нови вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA 2500D
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 492 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
валјак за асфалт DYNAPAC CC 800
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2156 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 1925 м/ч Сила
Полска, Police
асфалт павер со тркала DYNAPAC SD 2500WS+
1
Контактирајте го продавачот
66.540 € PLN 298.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 5319 м/ч Сила
Полска, Gdynia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 335 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се