Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Бугарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 1540 м/ч Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 10/2018 Километража 165 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
24.540 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 05/2006 Километража 8046 м/ч Сила
Бугарија, София
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се