Филтри -

Градежни машини DYNAPAC - Бразил

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини DYNAPAC - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA250 вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA250
2
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 51.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 51.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.259,14 US$ EUR ≈ 25.750 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1994 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA600
1
Контактирајте го продавачот
114.877,80 US$ EUR ≈ 108.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 5600 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
83.724,50 US$ EUR ≈ 79.080 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 4108 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA250
1
Контактирајте го продавачот
72.042,01 US$ EUR ≈ 68.050 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 4000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA150
1
Контактирајте го продавачот
30.180 US$ EUR ≈ 28.510 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1988 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
валјак со гуми DYNAPAC CP274
1
Контактирајте го продавачот
80.800 US$ EUR ≈ 76.320 €
Валјак со гуми
Година 2013 Километража 7655 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA150
1
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 51.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 2905 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
25.312,06 US$ EUR ≈ 23.910 €
Компактор
Година 1987 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
валјак за асфалт DYNAPAC CC422
1
Контактирајте го продавачот
51.597,66 US$ EUR ≈ 48.740 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 7200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
34.852,76 US$ EUR ≈ 32.920 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1998 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
80.803,88 US$ EUR ≈ 76.320 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 2400 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
31.153,30 US$ EUR ≈ 29.430 €
Валјак со гуми
Година 2002 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
34.073,93 US$ EUR ≈ 32.180 €
Валјак со гуми
Година 2002 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
62.306,61 US$ EUR ≈ 58.850 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
24.338,52 US$ EUR ≈ 22.990 €
Валјак со гуми
Година 1997 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
компактор DYNAPAC CA250 компактор DYNAPAC CA250
2
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 51.500 €
Компактор
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се