Филтри -

Градежни машини DYNAPAC - Алжир

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини DYNAPAC - Алжир

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.730 €
Валјак за асфалт
Година 09/2016 Километража Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.330 €
Валјак за асфалт
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.090 €
Валјак за асфалт
Година 08/2011 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.810 €
Валјак за асфалт
Година 07/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.170 €
Валјак за асфалт
Година 09/2012 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Валјак за асфалт
Година 09/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 45.560 €
Валјак за асфалт
Година 07/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се