Филтри -

Градежни машини DRW од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DRW од Украина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 52.910 €
Пловен багер
Евро Euro 2
Година 11/2021 Километража 1 м/ч Сила 90 кс
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Евро Euro 2
Година 01/2018 Километража 1 м/ч Сила 160 кс
Украина, Суми
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пловен багер DRW нови пловен багер DRW нови пловен багер DRW
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 09/2021 Километража Сила 330 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 2015 Километража Сила 93 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 26.460 €
Пловен багер
Година 2000 Километража Сила 60 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Евро Euro 2
Година 1989 Километража 1 м/ч Сила 400 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Евро Euro 3
Година 01/2019 Километража 1 м/ч Сила 300 kW
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се