Филтри -

Градежни машини DRESSTA

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини DRESSTA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.750 € PLN 330.000 PLN
Булдожер
Година 2010 Километража 10873 м/ч Сила
Полска, Tolkmicko
Контактирајте го продавачот
49.600 € PLN 225.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 5450 м/ч Сила
Полска, Ząbki
Контактирајте го продавачот
34.840 € PLN 158.000 PLN
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Булдожер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 300 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
349.000 € Без ДДВ
Булдожер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 1012 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2015 Километража 3198 м/ч Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Булдожер
Година 07/2015 Километража 3571 м/ч Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2012 Километража 355 м/ч Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
34.180 € PLN 155.000 PLN
Булдожер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Rawicz
Контактирајте го продавачот
12.130 € PLN 55.000 PLN
Булдожер
Година Километража Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
180.800 € PLN 820.000 PLN
Булдожер
Година 2003 Километража Сила
Полска, Rawicz
Контактирајте го продавачот
93.700 € PLN 425.000 PLN
Булдожер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Stalowa Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2007 Километража 3600 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2015 Километража 4177 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
натоварувач со тркала DRESSTA 534 E натоварувач со тркала DRESSTA 534 E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 4730 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража 2208 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се