Филтри -

Градежни машини DORELECTROMASH

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DORELECTROMASH: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Белорусија, Смолевичи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
нови фреза за асфалт DORELECTROMASH ДЭМ 121 нови фреза за асфалт DORELECTROMASH ДЭМ 121 нови фреза за асфалт DORELECTROMASH ДЭМ 121
3
Контактирајте го продавачот
5.016 € RUB 416.000 RUB
Фреза за асфалт
Година нов Километража Сила
Русија, Ярославль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се