Филтри -

Градежни машини DOOSAN од Украина

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DOOSAN од Украина: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.800 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 6465 м/ч Сила 149 кс
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 20015 м/ч Сила
Украина, Бишів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 2 Брзина 37 км/ч
Година 2007 Километража 5204 м/ч Сила 99 kW
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.660 € UAH 2.176.000 UAH
Багер на тркала
Година 2007 Километража 5204 м/ч Сила 135 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 6465 м/ч Сила 149 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
63.200 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7406 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
66.900 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9100 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
68.500 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
66.900 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9100 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
98.700 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 6500 м/ч Сила 275 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
61.800 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Брзина 37 км/ч
Година 2010 Километража 9704 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 8190 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се