Филтри -

Градежни машини DOOSAN од Германија

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DOOSAN од Германија: 82 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 05/2006 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 10500 м/ч Сила
Германија, Auetal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 9541 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
79.700 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2015 Километража 3027 м/ч Сила 127 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4150 м/ч Сила 117 кс
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Багер гасеничар
Година 12/2014 Километража 5080 м/ч Сила 169 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
123.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2020 Километража 3 м/ч Сила 169 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2014 Километража 7157 м/ч Сила 354 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
108.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2017 Километража 2195 м/ч Сила 189 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Мини багер
Евро Euro 3
Година 12/2016 Километража 1975 м/ч Сила 60.5 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3
Година 12/2010 Километража 275 м/ч Сила 52.3 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2018 Километража 1870 м/ч Сила 169 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 12/2019 Километража 1733 м/ч Сила 275 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Мини багер
Евро Euro 3
Година 08/2021 Километража 227 м/ч Сила 13.5 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2013 Километража 5037 м/ч Сила 187 кс
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се