Филтри -

Градежни машини DITCH-WITCH од Србија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DITCH-WITCH од Србија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2011 Километража 8235 м/ч Сила 142 kW
Србија, Топола
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 3915 м/ч Сила 60 kW
Србија, Топола
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 12/2006 Километража 342 м/ч Сила 84 kW
Србија, Топола
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила 60 кс
Србија, Косовска Митровица
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 7000 м/ч Сила
Србија, Лазаревац
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се