Филтри -

Градежни машини DITCH-WITCH од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини DITCH-WITCH од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2021 Километража 1864 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 2013 Километража 143 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2000 Километража 1140 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
7.815 € PLN 35.000 PLN
Тренчер
Година 2015 Километража 262 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
тренчер DITCH-WITCH CABLE PLOW KABELFLUG ENERGIETECHNIK CABLE SPREADER FIELD тренчер DITCH-WITCH CABLE PLOW KABELFLUG ENERGIETECHNIK CABLE SPREADER FIELD
2
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Mścice
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite Recon 4 машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite Recon 4 машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite Recon 4
3
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража 15 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2001 Километража 7100 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Контактирајте го продавачот
9.555 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 2016 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Тренчер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 658 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
303.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2016 Километража 2090 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
2.568 € PLN 11.500 PLN
Тренчер
Година 1991 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Полска, Pruszcz Gdański
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT 4020
1
Контактирајте го продавачот
75.470 € PLN 338.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2000 Километража 4935 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
323.700 € PLN 1.450.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Osiemborów
Контактирајте го продавачот
69.210 € PLN 310.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2008 Километража 4399 м/ч Сила
Полска, Osiemborów
Контактирајте го продавачот
36.840 € PLN 165.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1999 Километража 6045 м/ч Сила
Полска, Osiemborów
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2016 Километража 230 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
17.840 € PLN 79.900 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
17.840 € PLN 79.900 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 470 м/ч Сила
Полска, Niepołomice
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT 4020
1
Контактирајте го продавачот
122.600 € PLN 549.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2007 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Jastrzębie-Zdrój
Контактирајте го продавачот
71.450 € PLN 320.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 3356 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
FIRMA INKO
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се