Филтри -

Градежни машини DITCH-WITCH од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини DITCH-WITCH од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.370 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2002 Километража Сила
Кина
машина за дупчење DITCH-WITCH 4020 машина за дупчење DITCH-WITCH 4020 машина за дупчење DITCH-WITCH 4020
3
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,93 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Кина, shanghai
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH 7020
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,93 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
31.900 US$ EUR ≈ 29.640 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2015 Километража 3300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 3650 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.230 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2005 Километража 2741 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се