Филтри -

Градежни машини DITCH-WITCH од Европа

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

68 огласа: Градежни машини DITCH-WITCH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
аукција 1.342 € SEK 15.500 SEK
Тренчер
Година Километража 244 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 209.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 5
Година 11/2020 Километража 1300 м/ч Сила
Бугарија, София
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2021 Километража 1864 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 2013 Километража 143 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2000 Километража 1140 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
7.782 € PLN 35.000 PLN
Тренчер
Година 2015 Километража 262 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
аукција 27.300 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 7100 м/ч Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2008 Километража 900 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
тренчер DITCH-WITCH CABLE PLOW KABELFLUG ENERGIETECHNIK CABLE SPREADER FIELD тренчер DITCH-WITCH CABLE PLOW KABELFLUG ENERGIETECHNIK CABLE SPREADER FIELD
2
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Mścice
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite Recon 4 машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite Recon 4 машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite Recon 4
3
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража 15 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2001 Километража 7100 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1994 Километража 1230 м/ч Сила
Германија, Roßbach
Контактирајте го продавачот
33.820 € CHF 33.000 CHF
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 2040 м/ч Сила
Швајцарија, Saanen
Контактирајте го продавачот
9.555 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2006 Километража 1349 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2009 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2007 Километража 760 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2005 Километража 1750 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2015 Километража 42 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2011 Километража 1957 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1993 Километража 3723 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 2016 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Тренчер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Sochaczew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се