Филтри -

Градежни машини DITCH-WITCH

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DITCH-WITCH: 86 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.310 € PLN 250.000 PLN
Тренчер
Година 06/2012 Километража 2101 м/ч Сила 95 кс
Полска, Ciechanów
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT3020 mach1 машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT3020 mach1 машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT3020 mach1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 1000 м/ч Сила 100 кс
Полска, Iwanowice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.894 € SEK 39.000 SEK
Тренчер
Година Километража Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 1 година
Контактирајте го продавачот
аукција 6.790 € SEK 68.000 SEK
Тренчер
Година 2016 Километража 917 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Тренчер
Година 1996 Километража 1980 м/ч Сила 58 kW
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Тренчер
Година 1997 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Тренчер
Евро Euro 4
Година 03/2019 Километража 26 м/ч Сила 11 кс
Италија, Villafalletto (CN)
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT4020 AT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2005 Километража 3030 м/ч Сила
Полска, Kraków
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT60 All Terrain
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2019 Километража 16 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 12/2018 Километража 79 м/ч Сила 31 кс
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2010 Километража 650 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2002 Километража 1090 м/ч Сила 45 кс
Полска, Sochaczew
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT4020
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се