Филтри -

Градежни машини DINO од Холандија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DINO од Холандија: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11.5 м Дофат на стрела 9.1 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 26 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 6937 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 15 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 8.5 м Носивост 130 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11.5 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 120 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22 м
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
нови хидраулична зглобна платформа DINO 220 XSE нови хидраулична зглобна платформа DINO 220 XSE нови хидраулична зглобна платформа DINO 220 XSE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
нови хидраулична зглобна платформа DINO 260 XT нови хидраулична зглобна платформа DINO 260 XT нови хидраулична зглобна платформа DINO 260 XT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
нови хидраулична зглобна платформа DINO 105 TL нови хидраулична зглобна платформа DINO 105 TL нови хидраулична зглобна платформа DINO 105 TL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 10.5 м Носивост 950 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се