Филтри -

Градежни машини DINO од Европа

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DINO: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 9210 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража 4658 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража 3688 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11.5 м Дофат на стрела 9.1 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 26 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 10.6 м Носивост 215 кг
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 6937 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 15 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 8.5 м Носивост 130 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11.5 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
аукција 31.720 € DKK 236.000 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 215 кг
Година 2010 Километража 825 м/ч Сила
Данска, Sjælland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се