Филтри -

Градежни машини DINO

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DINO: 43 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 8.937 € SEK 89.500 SEK
Телескопска дигалка
Носивост 215 кг
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11.5 м Дофат на стрела 9.1 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 26 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 10.6 м Носивост 215 кг
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 15 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 8.5 м Носивост 130 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11.5 м Носивост 215 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
аукција 31.720 € DKK 236.000 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 215 кг
Година 2010 Километража 825 м/ч Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 120 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22 м
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
нови хидраулична зглобна платформа DINO 220 XSE нови хидраулична зглобна платформа DINO 220 XSE нови хидраулична зглобна платформа DINO 220 XSE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се