Филтри -

Градежни машини DIMAS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIMAS: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 599,10 € SEK 6.000 SEK
Машина за сечење асфалт
Година 1986 Километража Сила
Шведска, Karlstad
машина за сечење асфалт DIMAS FS 300 C CORTADORA PAVIMENTO машина за сечење асфалт DIMAS FS 300 C CORTADORA PAVIMENTO машина за сечење асфалт DIMAS FS 300 C CORTADORA PAVIMENTO
3
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Машина за сечење асфалт
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
450 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се