Филтри -

Градежни машини DIGGA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIGGA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража Сила
Украина, Житомир
нови машина за дупчење DIGGA PD5-5
1
Контактирајте го продавачот
2.850 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се