Филтри -

Градежни машини DIECI од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIECI од Украина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.200 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 101 кс
Украина, Путрівка
Контактирајте го продавачот
78.700 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел L 3500
Година 2021 Километража Сила 101 кс
Украина, Путрівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 18 м Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка DIECI  F 7000 нови камион-мешалка DIECI  F 7000 нови камион-мешалка DIECI  F 7000
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
96.400 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 127 кс
Украина, Путрівка
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Камион-мешалка
Година 1997 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2012 Километража 5022 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се