Филтри -

Градежни машини DIECI од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIECI од Италија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мешалка за бетон
Година 1982 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража 3243 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-мешалка
Година 1984 Километража 3900 м/ч Сила 41 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 2600 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 7400 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Носивост 20000 кг
Година 2017 Километража 205 м/ч Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 1368 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 1300 м/ч Сила
Италија, L'Aquila
камион-мешалка DIECI  N4700
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2001 Километража 1250 м/ч Сила
Италија, Sezze Stazione
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража 4 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 1950 кг
Година 1986 Километража 470 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2021 Километража 6 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион-мешалка
Година 1987 Километража 1493 м/ч Сила 41 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се