Филтри -

Градежни машини DIECI од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIECI од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 19 м
Година 01/2016 Километража 1155 м/ч Сила 144 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 01/2015 Километража Сила 231 кс
Холандија, Marknesse
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Висина на подигање 4 м Носивост 1800 кг
Година 2018 Километража Сила 50 кс
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16777200 кг
Година 2010-01-01 Километража Сила 128 кс
Холандија, GEERTRUIDENBERG
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Мешалка за бетон
Година Километража Сила 102 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 01/2008 Километража 3026 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се