Филтри -

Градежни машини DIECI од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIECI од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м
Година 07/2007 Километража 7900 м/ч Сила
Германија, Papenburg
Контактирајте го продавачот
99.950,42 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2016-08-08 Километража 1909 м/ч Сила 146 кс
Германија, De-49661 Cloppenburg
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2015-08-08 Километража 1065 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
44.657,14 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2012-08-08 Километража 1450 м/ч Сила 128 кс
Германија, De-48341 Altenberge
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2017-08-08 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, De-23684 Gleschendorf
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се