Филтри -

Градежни машини DIECI

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DIECI: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 19 м
Година 01/2016 Километража 1155 м/ч Сила 144 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
91.290 € Без ДДВ
Телескопски багер
Евро Euro 4 Брзина 42 км/ч
Година Километража 100 м/ч Сила
Полска, Teresin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
66.400 € Без ДДВ
Телескопски багер
Евро Euro 4 Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 107 кс
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2018-08-08 Километража 1450 м/ч Сила
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м
Година 07/2007 Километража 7900 м/ч Сила
Германија, Papenburg
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 01/2015 Километража Сила 231 кс
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
99.950,42 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2016-08-08 Километража 1909 м/ч Сила 146 кс
Германија, De-49661 Cloppenburg
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м Носивост 300 кг
Година 2014 Километража 7579 м/ч Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
86.200 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 101 кс
Украина, Путрівка
Контактирајте го продавачот
78.700 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел L 3500
Година 2021 Километража Сила 101 кс
Украина, Путрівка
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2015-08-08 Километража 1065 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м
Година 2014 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 18 м Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
44.657,14 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2012-08-08 Километража 1450 м/ч Сила 128 кс
Германија, De-48341 Altenberge
E-FARM.COM
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се