Филтри -

Градежни машини DEWINCH од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEWINCH од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Година 12/2019 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Висина на подигање 40 м Носивост 40000 кг Брзина на подигање на товар 3 м/мин
Година 09/2020 Километража Сила
Турција, KONYA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Носивост 50000 кг
Година 09/2020 Километража Сила
Турција, KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Висина на подигање 8 м Носивост 30000 кг
Година 09/2020 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Висина на подигање 7 м Носивост 10000 кг
Година 09/2020 Километража Сила
Турција, KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се