Филтри -

Градежни машини DEMAG од Унгарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини DEMAG од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 250 автодигалка DEMAG AC 250
2
Контактирајте го продавачот
635.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 80 м Носивост 250 кг
Година 12/2008 Километража 45797 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Дофат на стрела 67.8 м Дофаќач 33 м Носивост 200000 кг
Година 2009 Километража 51331 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 2 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2000 Километража 134456 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2008 Километража 79970 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
435.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 64 м Дофат на стрела 64 м Носивост 160000 кг Брзина 80 км/ч
Година 11/2004 Километража 96200 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
645.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Дофат на стрела 80 м Дофаќач 36 м Носивост 250000 кг
Година 2006 Километража 54400 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Demag AC 40 City Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 31.2 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 9 т Брзина 80 км/ч
Година 2004 Километража 158488 км Сила
Унгарија, Bábolna
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел AC 80-1 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т Брзина на подигање на товар 53 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2001 Километража 35000 км Сила
Унгарија, Bábolna
Контактирајте го продавачот
80.200 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Dematic AC40 Висина на подигање 31 м Носивост 40000 кг
Година 2000 Километража 240000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се