Филтри -

Градежни машини DEMAG од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини DEMAG од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 205 автодигалка DEMAG AC 205
2
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 17 м Носивост 80000 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 17 м Носивост 80000 кг
Година 1995 Километража 144506 км Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка DEMAG AC 40 автодигалка DEMAG AC 40 автодигалка DEMAG AC 40
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Дофаќач 13 м Носивост 40000 кг
Година 2001 Километража 261600 км Сила
Украина, Київ
автодигалка DEMAG AC 40 автодигалка DEMAG AC 40 автодигалка DEMAG AC 40
3
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Носивост 40000 кг
Година 2001 Километража Сила
Украина, Київ
нови автодигалка DEMAG AC60-3
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка DEMAG AC100-4L нови автодигалка DEMAG AC100-4L
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC100-4L Дофат на стрела 59.4 м Дофаќач 22.3 м Носивост 100000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т Брзина 85 км/ч
Година 2001 Километража 140000 км Сила
Украина, Львов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се