Филтри -

Градежни машини DEMAG од Шпанија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини DEMAG од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, BARCELONA
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 28 м Носивост 30000 кг Брзина 70 км/ч
Година 1980 Километража 170000 км Сила
Шпанија, Mejorada del Campo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
асфалт павер гасеничар DEMAG DF40C асфалт павер гасеничар DEMAG DF40C асфалт павер гасеничар DEMAG DF40C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража 29094 км Сила
Шпанија, BARCELONA
автодигалка DEMAG AC 40-1 CITY автодигалка DEMAG AC 40-1 CITY автодигалка DEMAG AC 40-1 CITY
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Дофаќач 31.2 м Носивост 40000 кг
Година 2001 Километража 56000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 13 м Дофаќач 31.2 м Носивост 40000 кг
Година 2003 Километража 89600 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC80/2 Висина на подигање 50 м Дофаќач 50 м Носивост 80000 кг
Година 2001 Километража 31112 км Сила
Шпанија, Ávila
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Брзина 85 км/ч
Година 2002 Километража 172000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 89535 км Сила
Шпанија, BARCELONA
автодигалка DEMAG AC 50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 40 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2003 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 10329 м/ч Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Портален кран
Висина на подигање 18 м
Година Километража Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1998 Километража 3745 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
автодигалка DEMAG Carcasa Superior Mando Direccion DEMAG AC 155 TRACCIÓN 6X6X6 за делови автодигалка DEMAG Carcasa Superior Mando Direccion DEMAG AC 155 TRACCIÓN 6X6X6 за делови
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се