Филтри -

Градежни машини DEMAG од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини DEMAG од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Demag AC50-1 amberlain Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2001 Километража 320000 км Сила
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
191.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 100 K5205 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17.6 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2001 Километража Сила
Романија, Arad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1982 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 27 м Носивост 25000 кг
Година 10/1999 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
159.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2003-01-01 Километража 270000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се