Филтри -

Градежни машини DEMAG од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Градежни машини DEMAG од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
122.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м
Година 09/2000 Километража 200000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-2L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 06/2007 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 30 city Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 13 м
Година 2007 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 55 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 185000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
396.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 200 Висина на подигање 88 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 20 м
Година 2005 Километража 160000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
369.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
асфалт павер гасеничар DEMAG DF 40C
1
Контактирајте го продавачот
9.922 € PLN 45.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
26.460 € PLN 120.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 4100 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 4648 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
38.570 € PLN 175.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Полска, Strzelce
автодигалка DEMAG AC 205
1
Контактирајте го продавачот
143.300 € PLN 649.900 PLN
Автодигалка
Година 1997 Километража 137504 км Сила
Полска, Jerzmanowice
автодигалка DEMAG Terex City ac30
1
Контактирајте го продавачот
70.620 € PLN 320.300 PLN
Автодигалка
Година 2003 Километража 17500 м/ч Сила
Полска, Sieradz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 4920 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 6602 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража 3415 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 17 м
Година 1989 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 32.3 м Дофаќач 17.5 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 1995 Километража 116000 км Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се