Филтри -

Градежни машини DEMAG од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини DEMAG од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.843 € GBP 2.500 GBP
Автодигалка
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 59.4 м Носивост 100000 кг
Година 2016 Километража 64400 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 138 м
Година 2011 Километража 15500 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар DEMAG CC3800 кран гасеничар DEMAG CC3800 кран гасеничар DEMAG CC3800
3
Контактирајте го продавачот
2.675.000 €
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 10641 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар DEMAG CC3800-1 кран гасеничар DEMAG CC3800-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар DEMAG CC3800
1
Контактирајте го продавачот
5.100.000 €
Кран гасеничар
Носивост 600000 кг
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 153100 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка DEMAG TC 3000 автодигалка DEMAG TC 3000 автодигалка DEMAG TC 3000
3
Контактирајте го продавачот
595.000 €
Автодигалка
Година 1985 Километража 35000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Автодигалка
Година 2002 Километража 38000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2009 Километража 114314 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2001 Километража 126706 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка DEMAG AC500-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 500000 кг
Година 2009 Километража 82000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка DEMAG AC800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел SSL Дофат на стрела 64 м Дофаќач 96 м Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2005 Километража 90000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 158047 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Година 2003 Километража 142240 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се