Филтри -

Градежни машини DEMAG од Кина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEMAG од Кина: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Носивост 120000 кг
Година 1997 Километража 80000 км Сила
Кина, Shanghai
нови кран гасеничар DEMAG CC8800-1 нови кран гасеничар DEMAG CC8800-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 111 м Дофаќач 69 м Носивост 3200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3200 т
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 60 м Носивост 500000 кг
Година 2008 Километража 4890 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 350000 кг
Година 2007 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 60 м
Година 2007 Километража 5630 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Висина на подигање 50 м Дофаќач 15 м Носивост 130000 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 1996 Километража 89000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Galichanin Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 20 м Носивост 50 кг Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 1997 Километража 56890 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC250 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 80 м Дофаќач 35 м Носивост 250000 кг Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 08/2005 Километража 68000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC500-2 demag crane 500T Дофаќач 56 м Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 12/2010 Километража 16500 км Сила
Кина, Shanghai
автодигалка DEMAG HC 810 автодигалка DEMAG HC 810 автодигалка DEMAG HC 810
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1991 Километража Сила
Кина, Hefei
кран гасеничар DEMAG CC 2000 кран гасеничар DEMAG CC 2000 кран гасеничар DEMAG CC 2000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 300000 кг
Година 1979 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 350000 кг
Година 2007 Километража 4300 м/ч Сила 279 кс
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 19 м Капацитет на крајот на стрелата 120 т
Година 1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се