Филтри -

Градежни машини DEMAG од Италија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEMAG од Италија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 40 City
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Дофаќач 13 м Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража 127700 км Сила 279 кс
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила 52 kW
Италија, Caramagna Piemonte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 3130 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
автодигалка DEMAG AC 40.1 CITY автодигалка DEMAG AC 40.1 CITY
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м
Година 2001 Километража 25000 км Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка DEMAG AC 40.1 CITY автодигалка DEMAG AC 40.1 CITY
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м
Година 2000 Километража 87000 км Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка DEMAG AC 100 автодигалка DEMAG AC 100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50.2 м
Година 2001 Километража 130000 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража 124781 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50.2 м
Година 2002 Километража Сила 476 кс
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 1985 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2013 Километража 110533 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка DEMAG CITY55 автодигалка DEMAG CITY55 автодигалка DEMAG CITY55
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 350000 кг
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1999 Километража 71558 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се