Филтри -

Градежни машини DEMAG од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини DEMAG од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 100 автодигалка DEMAG AC 100 автодигалка DEMAG AC 100
3
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 50 м
Година 2001 Километража 18446 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
автодигалка DEMAG AC 180 автодигалка DEMAG AC 180
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 180000 кг
Година 1998 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
автодигалка DEMAG AC 180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 180000 кг
Година 1998 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Висина на подигање 44.2 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 10 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина 75 км/ч
Година 2000 Километража 137309 км Сила
Хрватска, Brezje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 1000 м
Година 2011 Километража 42294 км Сила
Хрватска, Split
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се