Филтри -

Градежни машини DEMAG од Холандија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини DEMAG од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 100-4L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 59 м Дофаќач 19 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2019 Километража 40000 км Сила
Холандија, Vierpolders
автодигалка DEMAG AC 300-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 80 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2019 Километража Сила
Холандија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година 2002-01-01 Километража 83087 км Сила
Холандија, Vierpolders
автодигалка DEMAG AC 350-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Година 2007 Километража 56000 км Сила
Холандија
автодигалка DEMAG AC 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 96 м Капацитет на крајот на стрелата 700 т
Година 2005 Километража Сила
Холандија
кран гасеничар DEMAG CC-300 кран гасеничар DEMAG CC-300 кран гасеничар DEMAG CC-300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Надземна дигалка
Носивост 10000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Terborg
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Надземна дигалка
Година Километража Сила
Холандија, Terborg
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
автодигалка DEMAG AC 80
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 02/2010 Километража Сила
Холандија, Haelen
автодигалка DEMAG AC700-9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража 51850 км Сила
Холандија, Giessen
автодигалка DEMAG AC 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2000 Километража 20000 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 40 м Дофаќач 17.6 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2007 Километража 5400 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17.6 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2006 Километража 5385 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
42.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година 1999 Километража 193774 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 5 м Носивост 4000 кг
Година 1970 Километража 2714 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC50-1
Година 2003 Километража 243632 км Сила
Холандија, Wijchen
автодигалка DEMAG AC 40-1 City
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофаќач 14 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2000 Километража 100000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 84 м Дофаќач 84 м Носивост 600000 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 250000 кг
Година 1975 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100 кг
Година 01/2003 Километража 203229 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот