Филтри -

Градежни машини DEMAG од Германија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

60 огласа: Градежни машини DEMAG од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 30 City
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 130000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Tadano Модел Demag Terex AC 100-4L Mobilkran Висина на подигање 59.4 м Брзина 80 км/ч
Година 05/2016 Километража 64000 км Сила
Германија, Ingolstadt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
438.900 €
Автодигалка
Година 2006 Километража 101093 км Сила
Германија, Lemgo
автодигалка DEMAG AC 120-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 85500 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
асфалт павер гасеничар DEMAG DF135C асфалт павер гасеничар DEMAG DF135C
2
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 8880 м/ч Сила
Германија, Hameln
кран гасеничар DEMAG CC400-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 400000 кг
Година 2010 Километража 15230 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 400 кг
Година 2000 Километража Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Мини кран
Година 2008 Километража Сила
Германија, Hessisch Lichtenau
конзолна дигалка DEMAG конзолна дигалка DEMAG конзолна дигалка DEMAG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 500 кг
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 500 кг
Година 1978 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 630 кг
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 500 кг
Година 1976 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Носивост 10000 кг
Година 1994 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
конзолна дигалка DEMAG 500 Kg конзолна дигалка DEMAG 500 Kg конзолна дигалка DEMAG 500 Kg
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 500 кг
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 500 кг
Година 1976 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 500 кг
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража 3053 м/ч Сила
Германија, Wardenburg / Factory
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Автодигалка
Дофат на стрела 31.2 м
Година 2003 Километража 105000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
128.500 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 114702 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
92.500 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Модел SENNEBOGEN 633 A Дофат на стрела 13.5 м Дофаќач 3 м Носивост 30000 кг
Година 03/1999 Километража 4000 км Сила
Германија, Elsdorf
автодигалка DEMAG AC 250-1 (low KM, 2. Winch, hydr. Jib) автодигалка DEMAG AC 250-1 (low KM, 2. Winch, hydr. Jib) автодигалка DEMAG AC 250-1 (low KM, 2. Winch, hydr. Jib)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 80 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т Брзина 85 км/ч
Година 2009 Километража 55000 км Сила
Германија, Berlin
PCM Krane & Logistik GmbH
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Германија, Duisburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC 30 Висина на подигање 32.4 м Дофаќач 31.2 м
Година 2006 Километража 126982 км Сила
Германија, Mönchengladbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0