Филтри -

Градежни машини DEMAG од Франција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEMAG од Франција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG CHALLENGER 3160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 60000 т
Година 2015 Километража 2342 м/ч Сила
Франција, Plourhan
автодигалка DEMAG AC 160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 68 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 160000 т
Година 2017 Километража 4750 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка DEMAG AC 250-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 70 м Дофаќач 33 м Капацитет на крајот на стрелата 250000 т
Година 2016 Километража 1846 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC25 Висина на подигање 25 м Носивост 25000 кг
Година 01/2000 Километража 74702 км Сила 214 кс
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Дофаќач 13 м Носивост 40000 кг
Година 2002 Километража 105750 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 2006 Километража 88950 км Сила
Франција, CHANDAI
автодигалка DEMAG AC 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 140000 т
Година 2009 Километража 5952 м/ч Сила
Франција, Plourhan
автодигалка DEMAG AC 40 CITY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 31 м Дофаќач 13 м Капацитет на крајот на стрелата 40000 т
Година 2009 Километража 10574 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 10/2010 Километража 11074 м/ч Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 30000 кг
Година 2006 Километража 88100 км Сила
Франција, CHANDAI
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се