Филтри -

Градежни машини DEMAG од Европа

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEMAG: 196 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Носивост 100000 кг
Година 2000 Километража 91530 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
автодигалка DEMAG AC 500/8 автодигалка DEMAG AC 500/8
2
Контактирајте го продавачот
3.750.000 US$ EUR ≈ 3.803.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Дофаќач 62 м Носивост 500000 кг
Година 2019 Километража 200 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка DEMAG AC 25 автодигалка DEMAG AC 25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2000 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 17 м
Година 1998 Километража 183081 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 02/2010 Километража Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Брзина 85 км/ч
Година 2002 Километража 172000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
автодигалка DEMAG AC 500-8, Year 2020, Capacity 500t, FOR SALE!
1
Контактирајте го продавачот
3.250.000 US$ EUR ≈ 3.296.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 500000 кг
Година 2020 Километража 50 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 06/2007 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2007 Километража 139000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-2L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 134000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 55 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 185000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 37 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 67700 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
399.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 200 Висина на подигање 88 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 20 м
Година 2005 Километража 160000 км Сила
Полска, Częstochowa
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се