Филтри -

Градежни машини DEMAG од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEMAG од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 11/2000 Километража 14000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
88.310 € CZK 2.150.000 CZK
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2003 Километража 16217 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.460 € CZK 1.399.000 CZK
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1999 Километража 109000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел HC 130 Дофат на стрела 34 м Носивост 50000 кг
Година 1985 Километража Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
27.360 € CZK 666.000 CZK
Портален кран
Носивост 2000 кг
Година 1995 Километража 1000 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се