Филтри -

Градежни машини DEMAG од Белгија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DEMAG од Белгија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка DEMAG AC 650SL
1
Контактирајте го продавачот
975.000 €
Автодигалка
Модел Demag AC 650 SL Капацитет на крајот на стрелата 650 т
Година 1999 Километража 101000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 250-1
1
Контактирајте го продавачот
755.000 €
Автодигалка
Година 2013 Километража 9700 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м
Година 1999-01-01 Километража 84467 км Сила
Белгија, Oostkamp
автодигалка DEMAG AC 80/2
1
Контактирајте го продавачот
365.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 100-4L
1
Контактирајте го продавачот
595.000 €
Автодигалка
Модел Terex Demag AC 100-4L Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2017 Километража 72000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 220
1
Контактирајте го продавачот
730.000 €
Автодигалка
Модел Terex Demag AC 220 Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2017 Километража 37000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 350SSL
1
Контактирајте го продавачот
715.000 €
Автодигалка
Модел Terex Demag AC 350SSL Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Година 2007 Километража 56000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
кран гасеничар DEMAG CC 2500
1
Контактирајте го продавачот
495.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 450 т
Година 2001 Километража 14519 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 100-4L
1
Контактирајте го продавачот
435.000 €
Автодигалка
Модел Terex Demag AC 100-4L Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2014 Километража 6800 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 200-1
1
Контактирајте го продавачот
495.000 €
Автодигалка
Модел Terex Demag AC 200-1 Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 2005 Километража 25000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка DEMAG AC 100-4L автодигалка DEMAG AC 100-4L
2
Контактирајте го продавачот
665.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2019 Километража 30387 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 8367 м/ч Сила 46.23 кс
Белгија, ST.VITH
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се